Cele i polityka Montem Media

Grupa Montem Media to firma marketingowa, która od wielu lat wspiera i pomaga polskim oraz zagranicznym markom w promocji ich działalności. Wszystkie ruchy są oparte i dostosowane pod czytelników i odwiedzających strony oraz profile Social Media naszych brandów. To dla nich tworzymy treści, które zachęcają ich do zakupu w sklepach naszych klientów lub do współpracy B2B.

Każda marka, którą prowadzimy jest indywidualnie dostosowana pod odbiorców, a więc ma inne założenia, ale w efekcie prowadzi do finalizacji zakupów u naszych klientów oraz rozpowszechnienia wizerunku ich firm.
Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy z lekkim piórem napiszą artykuł, wykonają lifestylową sesję zdjęciową, a także przygotują angażujący post w Social Mediach. Dzięki zasięgom marki wszystkie działania docierają do docelowej grupy odbiorców.

Nasza praca to nasza pasja, robimy to z radością. Chcemy, by nasi klienci byli też naszymi partnerami biznesowymi i… przyjaciółmi. Bezpośredni kontakt, nastawienie na cele klienta i dostosowywanie działań do jego potrzeb to niewątpliwie nasze atuty.