Katalogi Moje Wnętrza

Katalogi Moje Wnętrza to zbiór inspiracji – zarówno dla amatorów pięknych pomieszczeń, jak i dla specjalistów z branży wnętrzarskiej. Doświadczeni profesjonaliści docenią innowację rozwiązań, które mogą zastosować w swojej pracy, a pasjonaci – zainspirują się do zmian zgodnych z trendami.

Najnowszy numer:


Moje Wnętrza 1/2021

Pierwszy numer w 2021 roku to ukłon w stronę zmian na lepsze. Każdy dział kryje w sobie ciekawe możliwości aranżacji wnętrz. A w związku z tym, że wiosna za pasem – amatorzy ogrodnictwa też znajdą propozycje dla siebie.


Poprzednie numery:


Moje Wnętrza 5/2020

Numer pełen inspiracji wnętrzarskich, w którym pokazaliśmy, jak urządzić nowoczesne wnętrza. A wspólnie z ekspertem z zakresu fotowoltaiki – firmą NF40 – zaprezentowaliśmy rozwiązania najnowszych technologii.


Moje Wnętrza 4/2020

To wydanie to siedem działów poświęconych różnym wnętrzom. Razem z naszymi partnerami wskazaliśmy aktualne trendy i zdradziliśmy… z kim współpracuje najsłynniejszy ogrodnik w Polsce – Dominik Strzelec.


Moje Wnętrza 3/2020

W tym numerze rządzą inspiracje meblarskie, ale też różnorodne propozycje wykończenia wnętrz. Udowodniliśmy też, że najwygodniej może być na podłodze i dywanie!


Moje Wnętrza 2/2020

W trudnym czasie 2020 roku, kiedy większość firm musiała pozostać zamknięta, stworzyliśmy 100-stronicowy katalog pełen pięknych aranżacji i pomysłów na wnętrze. Dzięki niemu, nasi partnerzy zyskali nowych odbiorców.


Moje Wnętrza 1/2020

Pierwszy katalog w 2020 roku, który przywitał branżę wnętrzarską informacjami o trendach. Każdy nowy rok – to nowy początek i szukanie nowych rozwiązań – takie właśnie przedstawi