Katalogi Spa&Uroda

Katalogi Spa&Uroda to zbiór produktów i inspiracji dla prawdziwych profesjonalistów. Każda branża beauty znajdzie tu coś dla siebie. Prezentujemy tylko produkty najwyższej klasy, które znajdą zastosowanie w salonach kosmetycznych, czy fryzjerskich.

Najnowszy katalog


Spa&Uroda 1/2021

W tym wydaniu, poza nowościami branżowymi, pojawiły się również najwyższej jakości produkty. Przedstawicielem całego katalogu jest marka Hanafy Polska, która specjalizuje się w produktach opartych na wysokiej klasy surowcach wyprodukowanych w USA.

Poprzednie numery


Spa&Uroda 4/2020

W tym wydaniu, poza sprawdzonymi ofertami, poleciliśmy też nowości branżowe.
Nie zabrakło najwyższej jakości produktów uwielbianej przez stylistów marki Crystal Lashes, profesjonalnej odzieży medycznej i sprzętu zabiegowego najwyższej jakości.

Spa&Uroda 3/2020

Trzeci katalog Spa&Uroda w roku 2020. Rozpoczyna firma BrowHenna, która w swojej ofercie posiada profesjonalne kosmetyki do koloryzacji rzęs i brwi

Spa&Uroda 2/2020

Drugi katalog Spa&Uroda w roku 2020. Rozpoczyna dział “włosy”, w którym znajdziecie wszystkie propozycje dotyczące kosmetyków pielęgnacyjnych oraz zabiegów z dziedziny fryzjerskiej


Spa&Uroda 1/2020

Pierwszy katalog Spa&Uroda w roku 2020. Największą część poświęciliśmy urządzeniom
i sprzętom do salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Wiele nowości na rynku sprawiło, że jest to niezbędnik dla profesjonalistów.


Spa&Uroda 4/2019

Czwarty katalog Spa&Uroda w roku 2019. Został wzbogacony o dział “odkrycie roku”,
w którym zostały przedstawione nowości z branży beauty.


Spa&Uroda 3/2019

Trzeci katalog Spa&Uroda w roku 2019 to zbiór wszystkich propozycji produktów i usług odznaczających się wysoką jakością, fachową obsługą oraz fachowymi poradami i ekspercką wiedzą budowaną w oparciu o doświadczenie.


Spa&Uroda 2/2019

Katalog obfitował w propozycje kosmetyków naturalnych z całego świata. Budując ten numer, skupiliśmy się również na potrzebach stylistów paznokci i podjęliśmy współpracę
z takimi markami, jak Chiodo, Słowianka czy Kabos.


Spa&Uroda 1/2019

Numer poświęcony zarówno profesjonalistom
z branży kosmetycznej, jak i również pasjonatom tematu. Na 124 stronach zaprezentowaliśmy najciekawsze produkty i usługi naszych partnerów oraz artykuły napisane przez cenione blogerki urodowe.