Katalogiem Spa&Uroda przygotowujemy się na wiosnę

W tym roku marka Spa&Uroda do wiosny przygotowuje się bardzo szybko. Pierwsze wydanie katalogu w 2021 roku możecie już oglądać w wersji elektronicznej, a wkrótce będziecie mogli obejrzeć go także w wersji drukowanej.

Przygotowując ten niezbędnik dla wszystkich profesjonalistów z branży kosmetycznej, zadbaliśmy o to, by znalazły się w nim wyłącznie godne polecenia propozycje. Współpracujemy z dziesiątkami firm kosmetycznych czy salonów urody. Nasz katalog z pewnością powinien trafić w ręce wszystkich specjalistów z tych branż.

Projekt formatu A4 firmy Panw

Na 94 stronach katalogu znajdziecie propozycje od firm zajmujących się sprzedażą i dystrybucją profesjonalnych kosmetyków, urządzeń i sprzętów do salonów kosmetycznych, akcesoriów, czy produktów fryzjerskich.

Choć katalog kierujemy do profesjonalistów z branży beauty, z pewnością również indywidualni odbiorcy znajdą w nim propozycje dla siebie. Mam tu na myśli przede wszystkim oferty kosmetyków do pielęgnacji skóry, twarzy czy włosów.

Projekt formatu A3 firmy PhytoPharm

Aby ułatwić Wam przeglądanie tego wydania, podzieliliśmy je na kilka działów tematycznych. Czytelnicy mogą przeglądać przygotowane projekty firm z działów: Akcesoria, Urządzenia, Twarz, Włosy, Ciało, Dłonie.

Katalog ten na razie mamy dla Was do obejrzenia w wersji elektronicznej, którą już możecie przeglądać korzystając z załączonego poniżej linku. Wkrótce oddamy także ten katalog do druku, po to, by jego papierową wersję przekazać naszym odbiorcom w całym kraju.

Więcej od Agnieszka Pastuszka

Zabezpieczone: Podsumowanie współpracy – Bombela

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.
Zobacz całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *