Kontakt

Dział handlowy

Aleksandra Gąsiorowska
Opiekun klienta

E-mail: a.gasiorowska@grupamontemmedia.pl
Telefon: 516 547 471

Natalia Gajewska
Opiekun klienta

E-mail: n.gajewska@grupamontemmedia.pl
Telefon: 798 021 373

Danka Dettloff
Opiekun klienta

E-mail: d.dettloff@grupamontemmedia.pl
Telefon: 516 533 925

Martyna Dworakowska
Opiekun klienta

E-mail: m.dworakowska@grupamontemmedia.pl
Telefon: 516 576 115

Emila Zielińska
Opiekun klienta

E-mail: e.zielinska@grupamontemmedia.pl
Telefon: 516 565 874

Izabela Freitag
Opiekun klienta

E-mail: i.freitag@grupamontemmedia.pl
Telefon: 505 423 157

Karolina Gibas
Opiekun klienta

E-mail: k.gibas@grupamontemmedia.pl
Telefon: 516 542 893

Dział księgowy

Agnieszka Grzybowska
Księgowość i windykacja

E-mail: a.grzybowska@grupamontemmedia.pl
Telefon: 516 518 739

Realizacja Digital

Moje Wnętrza:

Sara Duszyńska
Specjalista do spraw realizacji
E-mail: sara@mojewnetrza.pl
Telefon: 518 652 385

wPokoiku:

Agnieszka Pastuszka
Specjalista do spraw realizacji
E-mail: agnieszka@wpokoiku.pl
Telefon: 516 557 941

Spa&Uroda:

Adrianna Pasternak
Specjalista do spraw realizacji
E-mail: adrianna@spaiuroda.pl
Telefon: 516 557 941

Realizacji DTP

Izabela Niedziałkowska
Koordynator Działu Graficznego
E-mail: i.niedzialkowska@grupamontemmedia.pl
Telefon: 516 557 597

Dawid Szynalewski
Creative Graphic Designer/DTP Operator
E-mail: d.szynalewski@grupamontemmedia.pl

Marketing

Tomasz Sudziarski
Kierownik działu Marketingu i Realizacji
E-mail: t.sudziarski@grupamontemmedia.pl
Telefon: 516 563 911

Zarząd Grupy Montem Media sp. z o.o.

Katarzyna Śliwa
Prezes Zarządu

E-mail: k.sliwa@grupamontemmedia.pl
Telefon: 504 743 341


Marki i domeny: montemmedia.pl; wpokoiku.pl, mojewnetrza.pl, spaiuroda.pl, homeandlife.pl należą do:
GRUPA MONTEM MEDIA SP. Z O.O.,
KRS: KRS 0000855974 REGON: 386816828
Numer NIP:593-262-54-22
Ul: Jagiellońska 55C 83-110 Tczew