Moje Wnętrza witają nowy sezon!

2021 rok witamy między innymi nowym wydaniem katalogu Moje Wnętrza. Premierę magazynu planujemy w drugiej połowie lutego, kiedy Polacy noszą się z zamiarem rearanżacji wnętrz i przestrzeni ogrodowej. Do współpracy zaprosiliśmy (i wciąż zapraszamy!) firmy zajmujące się produkcją, dystrybucją i sprzedażą produktów z przeznaczeniem do domów i mieszkań.

Odsłonie najnowszej edycji magazynu będzie towarzyszyć szereg działań promocyjnych – zarówno na stronie internetowej www.mojewnetrza.pl, jak i w social mediach. Kładziemy nacisk na aktualizację bazy subskrybentów wersji drukowanej, a w tle prowadzimy promocję wydania elektronicznego.

Rozpowszechnianie informacji o premierze katalogu traktujemy zawsze jako wyzwanie. Stawiamy sobie za cel dotarcie do jak największej ilości odbiorców. Wykorzystując siłę social mediów, a w szczególności grup zrzeszających fanów pięknych i funkcjonalnych wnętrz, promujemy Moje Wnętrza wśród potencjalnych klientów naszych Partnerów. O zbliżającej się premierze magazynu przypominamy regularnie fanom fanpage’a marki oraz odbiorcom cyklicznego newslettera. Synergia wszystkich działań gwarantuje szerokie dotarcie i pozytywny odbiór katalogu.

Napisane przez
Więcej od Sara Duszyńska

Zabezpieczone: Podsumowanie współpracy – PPHU QUALITY

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.
Zobacz całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *