Moje Wnętrza to projekt, który zrzesza producentów, projektantów i dystrybutorów ciekawych produktów i usług wnętrzarskich. Współpracujemy z firmami z szeroko pojętej branży – od elewacji, aż po dodatki.
 
Nasze pierwsze działania to katalogi drukowane Moje Wnętrza, które pojawiają się na największych targach wnętrzarskich. Co roku odwiedzamy kolejne miejsca prezentując oferty naszych klientów – zarówno tych, którzy sami nie uczestniczą w imprezie, jak i wystawców, wspierając ich działania promocyjne.
 
Nasza strona odwiedzana jest głównie przez pasjonatów wnętrz i nowinek z tej branży. Podpowiadamy na niej w formie artykułów rozwiązania, które ułatwią dbanie o dom, czy mieszkanie, ale także informujemy ich na bieżąco o trendach wnętrzarskich.
 
Na naszych Social Mediach stawiamy głównie na promowanie artykułów, ale także na doradzanie i odpowiadanie na pytania zainteresowanych. Angażujemy ich w działania i posty na stronie – np. poprzez ankiety, które powiązane są z produktami klientów. Mamy także aktywną grupę facebookową, która wspiera reklamowo wszystkie nasze działania. Poszerzająca się baza e-mailowa pozwala nam docierać do coraz większego grona zainteresowanych i przedstawiania oraz oferowania im produktów klientów.

Artykuły Moje Wnętrza