Spa&Uroda jest projektem skierowanym do profesjonalistów z branży beauty. Nasi partnerzy dedykują swoje produkty i usługi osobom zawodowo zajmującym się między innymi fryzjerstwem, kosmetologią, medycyną estetyczną, stylizacją paznokci oraz wizażem.

Głównym kanałem dotarcia do odbiorców jest drukowany katalog Spa&Uroda, który reprezentuje naszych klientów na największych branżowych targach w Polsce. W ciągu roku wystawiamy się na kilku imprezach, za każdym razem rozdając cały nakład magazynów. Katalogi wysyłamy również do salonów kosmetycznych z całego kraju. Docierają tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na ciągły rozwój i inwestycje w nowe produkty oraz zabiegi.

Magazyny w wersji elektronicznej są dostępne między innymi na stronie dedykowanej marce, gdzie czytelnicy znajdą również informacje na temat działalności naszych partnerów oraz liczne artykuły branżowe. Katalogi online wysyłamy też do stale aktualizowanej i rosnącej bazy odbiorców newslettera.

Angażujemy się w działania w Social Mediach, więc na naszym Facebooku i Instagramie regularnie prezentujemy najciekawsze nowinki ze świata pielęgnacji, stylizacji, zabiegów SPA oraz polecamy produkty i usługi naszych klientów. Działania multimedialne obejmują również wysyłki mailingów indywidualnych z aktualnymi ofertami współpracujących z nami firm.

Cały projekt bazuje więc na tradycyjnej prezentacji ofert w wersji drukowanej oraz rozbudowanych akcjach internetowych. Tą synergią w nowoczesny sposób docieramy do różnych grup odbiorców o rozmaitych preferencjach i potrzebach.

Artykuły Spa&Uroda