Szykujemy biblioteczkę wPokoiku

Tym razem postanowiłam wziąć sobie na cel zmianę niekorzystnych statystyk dotyczących czytania książek przez Polaków. I choć nie ocenia się książki po okładce, to właśnie kolorowymi okładkami spróbowałam przyciągnąć małych czytelników. W jaki sposób udało nam się wyeksponować książeczki w taki sposób, by ich okładki zachęcały małe rączki do sięgnięcia po nie? Pomógł mi w tym regał od Juupi, o którym przeczytacie TUTAJ.

Oprócz artykułów dotyczących konkretnych produktów, postanowiłam przygotować także małą ściągę z rozmiarami ubranek dla wszystkich rodziców zagubionych podczas zakupów. Przygotowane przeze mnie tabelki rozmiarów znajdziecie TUTAJ.

Standardowo przeglądam oferty produktów dla dzieci po to, by znaleźć je w jak najlepszych cenach. Każdą z takich perełek zamieszczam w comiesięcznych artykułach ze zbiorami promocji. Staram się także najlepsze z nich podrzucać co jakiś czas na naszej grupie Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci, do której zapraszam wszystkich rodziców ツ  

Więcej od Agnieszka Pastuszka

Zabezpieczone: Podsumowanie współpracy – Kolibelek

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.
Zobacz całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *