Tak się z nami współpracuje. Case Study

W 2020 roku marka Moje Wnętrza rozpoczęła współpracę z firmą Dekore. To grupa architektów, którzy projektują nowoczesne wnętrza budynków mieszkalnych, letniskowych i usługowych. Tworzą też finezyjne aranżacje z wykorzystaniem płytek z kamienia naturalnego, który sprowadzają nawet z egzotycznych stron świata.

Ekspozycje można obejrzeć w Wadowicach oraz w showroomie w Suchej Beskidzkiej – jedynym takim miejscu w całym powiecie Suskim. Na 100 metrach kwadratowych znajdują się niepowtarzalne elementy wykończenia inspirowane naturą, między innymi: granit, kwarcyt, łupek i marmur.

I właśnie promocją tych produktów mieliśmy się zająć. Płytki oddające charakter nieokiełznanej natury zaprezentowaliśmy na różne sposoby, wśród zróżnicowanej grupy odbiorców. Pan Jan Machoń tak ocenia współpracę z nami:


Na początku pani Aleksandra w sprawny i pomyślny sposób dopasowała ofertę do naszych potrzeb. Wykazała się dużą cierpliwością dotyczącą podjęcia współpracy, gdyż z nadmiaru obowiązków ciężko było mi wygospodarować czas na owocną rozmowę.
Kolejne osoby biorące udział w realizacji naszego zlecenia bardzo kompetentnie wypełniały swoje zadania. Drobne korekty odnośnie projektu strony katalogu dość szybko przyniosły pozytywny efekt końcowy.
Warto wspomnieć też o bardzo udanej współpracy z copywriterem panią Sarą – skutkowała szybkim i rzeczowym opracowaniem artykułu na tematy dotyczące naszej działalności. Pani Sara była pomocna przy każdym z etapów realizacji usług, między innymi podczas tworzenia opisów do wszystkich treści marketingowych.
Podsumowując, jestem zadowolony z usług.

mgr inż. arch. Jan Machoń, www.dekore.info


——-Poniżej przedstawiam cały proces współpracy. Uwzględniłam w nim wszystkie działania, jakie przeprowadziliśmy dla firmy Dekore.


Projekt w katalogu

Projekt

Reklamę do katalogu przygotował nasz grafik, Dawid Szynalewski. Stworzył ją na podstawie zdjęć oraz wytycznych nadesłanych przez klienta.
Oczywiście nie zawsze pierwotny pomysł grafika spotyka się z uznaniem i właśnie tak było tym razem. Jednak wystarczyły poprawki w tekście i otrzymaliśmy akceptację projektu. Nową wersją uchwyciliśmy piękno kamienia naturalnego za pomocą zdjęć i uwydatniliśmy jego zalety poprzez krótkie, nośne hasła reklamowe i niestandardowy opis. Katalog z tą reklamą znajduje się TUTAJ.


Artykuł na stronie

Artykuł

Następnym krokiem było przygotowanie artykułu dotyczącego działalności firmy Dekore. Na podstawie wskazówek klienta powstał tekst dedykowany osobom poszukującym informacji na temat aranżacji wnętrz z wykorzystaniem kamienia naturalnego. Artykuł wzbogaciłam o zdjęcia realizacji firmy Dekore oraz bannery przekierowujące na stronę www.dekore.info.


Facebook

Pierwszą akcją mającą ne celu promocję artykułu było opublikowanie go na fanpage’u marki Moje Wnętrza.

——-


Instagram

O artykule wspomniałam też na Instagramie. Wykorzystałam maksymalną ilość hasztagów, by post zobaczyła jak największa ilość odbiorców.

——
——-

——-


Relacje w social mediach

Stories na Facebooku oraz Instagramie zachęcały do przeczytania artykułu. Nowoczesne layouty relacji dobrze współgrały z realizacjami Klienta.


Grupa na Facebooku

Marka Moje Wnętrza ma około 5000 użytkowników grupy na Facebooku. Można ją obejrzeć lub dołączyć do niej, klikając TU.W niej również udostępniłam post. Post dotyczący artykułu udostępniłam też kilkanaście razy w tematycznych grupach zewnętrznych.


Banner na stronie

Banner rotacyjny, przekierowujący na stronę Klienta znalazł się na stronie głównej www.mojewnetrza.pl.


Prezentacja na stronie

Prezentację opracowałam na podstawie wiedzy uzyskanej od Klienta. Wykorzystałam zdjęcia realizacji, zaproponowałam opis, dodałam linki do stron internetowych oraz dane teleadresowe.


Pozostaję do dyspozycji.

Sara Duszyńska
sara@adminmojewnetrza.pl
518-652-385

Napisane przez
Więcej od Sara Duszyńska

Zabezpieczone: Podsumowanie współpracy – Indeco

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.
Zobacz całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *