Targi Nieruchomości & Budowy Domu w Łodzi 2020

targi nieruchomości & budowa domu
Targi Nieruchomości & Budowy Domu w Łodzi 2020
Jak było na targach w Łodzi? Targi Nieruchomości & Budowy Domu to impreza, na której nie mogło zabraknąć Moich Wnętrz!

Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowy Domu 2020 były kolejną okazją na to, abyśmy mogli zaprezentować dużej liczbie klientów nasz katalog Moje Wnętrza. Zainteresowanie naszym stoiskiem było ogromne. Przygotowany nakład katalogów rozszedł się bardzo szybko. 

targi nieruchomości & budowa domu

Duże zainteresowanie Moimi Wnętrzami

Tworzony przez nas katalog Moje Wnętrza dedykowany jest projektantom, architektom oraz indywidualnym odbiorcom kupującym nowe mieszkanie lub planującym tylko zmianę wnętrza. Zaprezentowaliśmy w nim wyposażenia, dekoracje i meble do różnych pomieszczeń. Nic dziwnego, że tak bogata oferta przyciągnęła wielu chętnych. O dużym zainteresowaniu, jakie wzbudziliśmy na Targach, świadczy to, że mimo dużego zapasu katalogów, w ciągu dwóch dni rozdaliśmy wszystkie egzemplarze. Nasze stoisko, tak jak na poprzednich wydarzeniach, reprezentowała Katarzyna Śliwa. Rozdawała ona Moje Wnętrza wszystkim, których zainteresowały oferty przygotowane przez naszych reklamodawców. 

targi nieruchomości & budowa domu

Katalogi, jaki tworzymy, są przygotowane z myślą o imprezach targowych. Wszystkie wydania rozdajemy podczas różnych wydarzeń związanych z branżą wnętrzarską. Plan i wygląd każdej wersji tworzymy w zgodzie z obowiązującymi na rynku trendami. Dzięki temu osoby, które szukają dla siebie pomysłów związanych z mieszkaniami, mogą łatwo poznać firmy, oferujące najlepsze i najaktualniejsze designy. Nie było więc zaskoczeniem, że tak wielu uczestników Targów w Łodzi chętnie odwiedzało nasze stanowisko. Dzięki naszemu udziałowi w tej imprezie, firmy, które z nami współpracują miały szansę dotrzeć do nowych klientów.

Odwiedzający łódzką Atlas Arenę uczestnicy Targów mieli okazję odwiedzić stoiska deweloperów, przyjrzeć się rynkowi wtórnemu mieszkań oraz działek. Uczestnicy mogli poznać także tajniki budowy domu, projektowania domów czy odnawialnych źródeł energii. Również osoby, które wzięły udział w wydarzeniu, aby zapoznać się z branżą home design nie mogły czuć się zawiedzione. Zainteresowani tą sferą w szczególności upodobali sobie nasze stoisko, gdzie mogli zdobyć katalog pełen ofert reklamodawców związanych z branżą meblarską. Targi Nieruchomości & Budowy Domu 2020 były doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów w branży wyposażenia i wykończenia wnętrz.

Napisane przez
Więcej od Tomasz Sudziarski

Południowe Targi Nieruchomości w Warszawie 2020

Dzielimy się informacjami z Południowych Targów w Warszawie 2020.
Zobacz całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *