wPokoiku to jeden z naszych pierwszych projektów, który pieczołowicie dopracowaliśmy i który nadal się rozwija… i nigdy nie przestanie. Bo taki właśnie jest marketing – rozwijający się. Zaczęliśmy od katalogów drukowanych – regularnie prezentujemy je na największych targach z branży dziecięcej. Zaangażowaliśmy rodziców na naszych profilach Social Media, co pozwala na uczestnictwo w życiu marki – a co za tym idzie, na poznawaniu produktów naszych klientów.

Chcemy, by wPokoiku było pięknym miejscem, które będzie podpowiadać rodzicom dobre produkty dla dzieci i dla nich. Miejscem, w którym porozmawiamy z rodzicami i na podstawie ich potrzeb będziemy mogli doradzać im najlepsze rozwiązania.

Rozpoczęliśmy testowanie produktów dla dzieci razem z małymi testerami, co pozwala nam i innym poznać ich faktyczną wartość. W efekcie powstają artykuły napisane przez profesjonalistów o produktach, które sprawdziły dzieci – prawdziwe, niepodstawione ;). Cały tekst opatrujemy zdjęciami z sesji, która odbywa się podczas testów. Te materiały wykorzystujemy też w Social Mediach – tworząc spójny i interesujący kontent dla rodziców.
Cały czas rozwijamy bazę e-mailową.

Nasze działania sprawiają, że coraz więcej treści dociera do rodziców drogą poczty elektronicznej. Pozwala to na zwiększenie zasięgów treści dotyczących konkretnych produktów oraz naszych katalogów, które pojawiają się w formie elektronicznej.

Artykuły wPokoiku